BTW 3800

Voděodolná sluchátka v certifikaci IPX6
20 hodin hraní 
SIRI / Google asistent
Funkce handsfree
Ovládání hlasitosti a hudby 
 
DAMOC
499 Kč

Vesmírný zážitek pro váš poslech

Představujeme vám sluchátka BUXTON BTW 3800, která jsou skvělým společníkem pro každodenní poslech hudby. Tato sluchátka jsou navržena tak, aby splňovala nejvyšší standardy kvality a pohodlí. Jednou z jejich hlavních vlastností je voděodolnost. S certifikací IPX6 se nemusíte bát použít je při sportování nebo za nepříznivého počasí. 

Handsfree a Bluetooth samozřejmostí

Díky integrovanému mikrofonu můžete přijímat hovory prostřednictvím handsfree bez nutnosti vyndávat telefon z kapsy. Stačí jednoduše stisknout tlačítko na sluchátku a komunikovat se svými blízkými. Ovládání hlasitosti hovoru, hudby i přepínání mezi skladby je snadné a intuitivní.

Praktické pouzdro přímo do kapsy

Nabíjení sluchátek trvá pouze 1,5 hodiny, stejně jako nabíjení pouzdra. Kapacita baterie jednoho sluchátka je 35 mAh/3,7 V a kapacita baterie nabíjecího pouzdra je 300 mAh/3,7 V. Nabíjet lze pomocí USB-C portu. Uvolněte se a ponořte se do světa hudby.

Popis

TWS sluchátka s IPX6

 
Vesmírný zážitek pro váš poslech

Představujeme vám sluchátka BUXTON BTW 3800 BLACK TWS, která jsou skvělým společníkem pro každodenní poslech hudby. Tato sluchátka jsou navržena tak, aby splňovala nejvyšší standardy kvality a pohodlí. Jednou z jejich hlavních vlastností je voděodolnost. S certifikací IPX6 se nemusíte bát použít je při sportování nebo za nepříznivého počasí. Vaše oblíbená hudba s vámi bude i při deštivých dnech. Rozhodně oceníte i funkce Siri/Google Asistent, které umožňují ovládat vaše sluchátka hlasem. Stačí jen jednoduše říct pokyn a asistent provede to, co potřebujete - např. změnu skladeb či nastavení hlasitosti.
 

Handsfree a Bluetooth samozřejmostí

Díky integrovanému mikrofonu můžete přijímat hovory prostřednictvím handsfree bez nutnosti vyndávat telefon z kapsy. Stačí jednoduše stisknout tlačítko na sluchátku a komunikovat se svými blízkými. Ovládání hlasitosti hovoru, hudby i přepínání mezi skladby je snadné a intuitivní. To vám umožní plně se soustředit na svou činnost, zatímco si užíváte svoji oblíbenou hudbu. Sluchátka BUXTON BTW 3800 BLACK TWS používají Bluetooth verze 5.3 BLE pro stabilní a rychlé připojení k vašemu zařízení. Jeho dosah je 10 metrů, což vám dává dostatek volnosti pohybu bez nutnosti nosit telefon stále u sebe. Tato sluchátka navíc nabízejí rozsah frekvence odezvy 2,4 GHz – 2,4835 GHz. S chipsetem Jieli AD6973D4 a kodeky AAC a SBC si můžete být jisti vynikající kvalitou zvuku. Vyzkoušejte sluchátka BUXTON a užijte si svou oblíbenou hudbu s maximálním komfortem a kvalitou zvuku.
 

Praktické pouzdro přímo do kapsy

Sluchátka Buxton BTW 3800 BLACK TWS jsou skvělým doplňkem pro všechny hudební fanoušky, kteří chtějí zažít bezdrátový poslech hudby ve vysoké kvalitě. S průměrem měničů 10 mm a jedním mikrofonem na každém sluchátku jsou tato sluchátka připravena na handsfree volání, ale i na pořádnou hudební nálož. Celková doba přehrávání dosahuje úctyhodných 20 hodin při 80% hlasitosti, což znamená, že si můžete užít dlouhé hodiny poslechu vaší oblíbené hudby. Navíc se můžete těšit na až 7 hodin hovoru a pohotovostní 120hodinovou dobu. Nabíjení sluchátek trvá pouze 1,5 hodiny, stejně jako nabíjení pouzdra. Kapacita baterie jednoho sluchátka je 35 mAh/3,7 V a kapacita baterie nabíjecího pouzdra je 300 mAh/3,7 V. Nabíjet lze pomocí USB-C portu. Uvolněte se a ponořte se do světa hudby.

Technické specifikace

Bluetooth: V5.3 BLE
Dosah BT připojení: 10 m
BT profily: A2DP 1.3, AVRCP 1.6, AVCTP 1.4, AVDTP 1.3, HFP 1.8, SSP 1.2
Rozsah frekvenční odezvy Bluetooth: 2,4 GHz – 2,4835 GHz 
Chipset: Jieli AD6973D4
Kodek: AAC, SBC

Průměr měničů: 10 mm
Každé sluchátko jeden mikrofon – handsfree ready

Doba přehrávání na jedno nabití: až 6 h (80 % hlasitosti)
Celková doba přehrávání: až 20 h (80 % hlasitosti)
Doba hovoru: až 7 h
Pohotovostní doba: až 120 h
Doba nabíjení sluchátek: 1,5 h
Doba nabíjení pouzdra: 1,5 h

Kapacita baterie jednoho sluchátka: 35 mAh / 3,7 V 
Kapacita baterie nabíjecího pouzdra: 300 mAh / 3,7 V 
Nabíjecí port: USB-C (DC 5 V / 300 mA)

Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 000 Hz
Citlivost: 94 dB +/- 3 dB (při 1 kHz)
Impedance: 16 Ω +/- 15 %

Hmotnost jednoho sluchátka: 4,4 g
Hmotnost nabíjecího pouzdra: 33 g
Rozměry nabíjecího pouzdra: 62 x 48 x 32 mm (š / v / h) 

Obsah balení: TWS sluchátka, nabíjecí pouzdro, náhradní náušníky, USB-C nabíjecí kabel, uživatelský manuál